Tottenham-Juventus (LIVE)

Tottenham Hotspuri dhe Juventusi zhvillojnë ndeshen kthyese të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve në stadiumin Wembley.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here