Milan-Arsenal (LIVE)

Ndeshja më interesante në Ligën e Evropës pritet të jetë ajo mes Milanit dhe Arsenalit.

Ndeshjen mes Milanit dhe Arsenalit mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here