Kluivert injoron thashethemet!

Justin Kluivert është tepër krenar për zërat që thonë se Lionel Messi e kërkon atë tek Barcelona por ai insiston se vëmendjen tani e ka vetëm tek skuadra e tij aktuale Ajax.

Adoleshenti mjaftë premtues për të adhmen po kërkohet shumë nga dy skuadra europiane, Barcelona dhe Manchester United, kjo e fundit duket më e interesuar për të sigurar shërbimet e talentit holandez.

Por i ati i Justin-it, Patrick Kluivert, ka qenë një lojtar i cili ka shkëlqyer me skuadrën e Barcelonës gjë që i jep katalanasve një epërsi të madhe për të siguruar shërbimet e lojtarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here