Griezmann po përgatitet për transferimin tek Barca!

Sipas Sport, Antoine Griezmann ka filluar që tani të bëhet gati për një transferim tek Barcelona, ku përfaqësuesi i kombëtares franceze ka filluar që të kërkojë shtëpi në Kataloni.

Sulmuesi i kombëtares franceze që një kohë të gjatë po përflitet se mund të transferohet tek Barcelona dhe tani mesa duket është afër një transferim multimilionësh i cili do të kënaqte interesin e Atletico Madrid.

Në rast të transferimit të Griezmann tek katalanasit po përflitet se i sakrifikuari i skuadrës mund të jetë bashkëkombasi i Griezmann, Ousmane Dembele i cili nuk po tregon më të mirën e tij që prej kohës kur u transfera në La Liga.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here