Manchester City pas yllit francez!

Manchester City po përgatitet që të rrëmbejë objektivin e Liverpool dhe të Arsenal, sulmuesin anësor të Monacos, Thomas Lemar, raporton the Telegraph.

Të Kuqtë” dhe “Topçinjtë” kanë qenë të lidhur me transferimin e futbollistit dhe pas përfundimit të sezonit pritet që këto dy skuadra prapë të hidhen në sulm për francezin.

Por Pep Guardiola mbetet i vendosur që të transferojë një lojtar tjetër pas dështimit të Alexis Sanchez dhe Riyad Mahrez dhe ai po përgatitet që të sjellë lojtarin e MonacosEtihad Stadium.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here