PSG e pasigurt për Neymar!

Edhe vetë Paris Saint Germain nuk e ka idenë se çfarë dëshirojë të bëjë Neymar gjatë kësaj vere, raporton Le Parisien.

Braziliani akoma nuk i ka mbushur një vit që prej transferimit rekord nga Barcelona për shifrën e 222 milionë eurove.

Ai tani megjithatë ka filluar që të përflitet për një transferim tjetër ku të interesuara janë skuadrat e Real Madrid dhe Manchester United, ndërsa klubi parizien nuk është fare në dijeni se çfarë ka në plan të bëj Neymar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here