Derisa Ramos ishte në WC, Modric po çmendte kundërshtarët (VIDEO)

Real Madrid arriti ta mposht Eibarin me rezultatin 1-2 me dy gola e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

Gjatë ndeshjes pati një moment interesant kur Ramos doli nga loja dhe shkoi në WC për të kryer nevojat fiziologjike.

Megjithatë përveç Ronaldos shkëlqeu edhe Luka Modric.

Përderisa Ramos po kryente nevojën, Modric po dhuronte show në fushë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here