Liverpool-Watford (LIVE)

Me fillim prej orës 18:30 do të përballen skuadra e Liverpoolit dhe Watford në Premier League.

Ndeshjen live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here