Manchester United kërkon yllin e Bayern Munich!

Manchester United duket se gjatë kësaj vere po synon që të realizojë një revolucion të vertetë ku do të ketë largime dhe blerje në çdo repart të fushës.

Mësohet se objektivi i “Djajve të Kuq” është James Rodriguez i cili aktualisht është futbollist i Real Madridit por bavarezët mund ta blejnë gjatë kësaj vere.

Mësohet se Manchester United do të tentojnë që të bindin drejtuesit e Real Madridit për ta shitur kolumbianin tek skuadra angleze në mënyrë që “Special One” të forcojë repartin sulmues akoma më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here