Balotelli mund të largohet nga Nice!

Presidenti i Nice Jean-Pierre Rivere dhe trajneri Lucian Favre kanë bërë të ditur se sulmuesi italian mund të largohet nga skuadra në fund të këtij sezon.

Kontrata e 27 vjeçarit përfundon në fund të këtij sezoni dhe forma e lartë e treguar ka bërë që shumë skuadra evropiane të interesohen për futbollistin i cili vështirë se mund të qëndrojë tek Nice për ndonjë sezon më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here