Shaw mund të largohet nga Manchester United!

Mbrojtësi i Manchester United, Luke Shaw, duket se është shumë pranë largimit nga skuadra pasi portugezi Jose Mourinho e ka kritikuar ashpër për shkak të formës së shfaqur, raporton BBC.

Shaw u zëvëndësua pas pjesës së parë në ndeshjen e Manchester United ndaj Brighton FA Cup ku fituan 2-0 mirëpo Shaw pas lojës u kritikua ashpër nga portugezi.

Nuk është hera e parë që Shaw po kritikohet ashpër nga Mourinho dhe mesa duket 22 vjeçari ka duruar mjaftë dhe tani kërkon largimin nga Manchester United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here