Verrati hedh poshtë të gjithë zërat: “Do të qëndrojë tek PSG”

Mesfushori insiston se është një gënjeshtër që thuhej se italiani i kishte thënë agjentit të tij Mino Raiolës që ti bënte me dije Barcelonës që lojtari ishte i gatshëm të transferohet tek ta.

Marco Verrati ka përgënjeshtruar të gjitha zërat që flisnin kinse Raiola i kishte thënë Barcelonës që futbollisti është i gatshëm për një transferim tek katalanasit gjatë verës.

25 vjeçari që një kohë të gjatë ka qenë një objektiv i Barcelonës por tani katalanasit kanë blerë brazilianin Arthur dhe shumë gjëra mund të kenë ndryshuar por mbetet të shihet gjatë verës se si do të veprojnë liderët e La Ligës.

Italiani deklaroi se largimi nga kryeqyteti francez për momentin nuk është në planet e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here