Coutinho ka zbuluar se ku do të transferohet lojtari më i mirë i Liverpoolit!

Sipas “Don Balon”, Coutinho ka zbuluar se Mohamed Salah do të largohet nga Liverpooli në fund të sezonit.

Coutinho u transferua te Barcelona për 160 milionë euro, kurse Mohamed Salah do të transferohet te rivali i Barcelonës, Real Madrid.

Është e vështirë të pritet që Klopp dhe Liverpool do ta lirojnë lojtarin e tyre më të mirë këtë sezonë, i cili ka shënuar 36 gola për skuadrën.

Mbetet të shohim se sa do të ofrojë Reali për egjiptianin.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here