PSG në ndjekje të yllit të Tottenham!

Paris Saint Germain ka hyrë në garë për të firmosur me mbrojtësin e Tottenham Hotspur Toby Alderweireld gjatë kësaj vere, raporton Daily Telegraph.

“Spurs” me shumë mundësi do të jenë në gjendje që ta lënë të lirë të largohet futbollistin pasi që dështuan të nënshkruanin një kontratë të re me ish qendër-mbrojtësin e Atletico Madrid.

Dhe liderët e Ligue 1 duket se do duhen që të garojnë me Manchester United dhe Barcelonën për të siguaruar shërbimet e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here