Alexis Sanchez është penduar për transferimin e tij te Manchester United, situata është alarmante

Sipas “Daily Mail”, Alexis Sanchez është penduar që është transferuar te Manchester United.

Kiliani në 10 ndeshje të luajtura për “Djajtë e Kuq” ka shënuar vetëm një gol, kurse ndeshjen e fundit ishte në stol.

“Sanchez duket si i lodhur dhe i penduar. Nuk është i lumtur dhe kjo mund të vërehet. Të gjithë po flasin se ai po mendohet rreth vendimit të tij për tu transferuar”, bën të ditur një informacion i “Daily Mail”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here