Arp refuzon ofertën e Bayern!

Sulmuesi adoleshent i Hamburgut Jann-Fiete Arp ka refuzuar ofertën e parë nga Bayern Munich për tu transferuar në Allianz Arena, raporton Bild.

Arp është një nga lojtarët më premtues në kontinentin e vjetër dhe ka tërhequr edhe vëmendjen e Chelseas e cila po e kërkon futbollistin pothuajse që një vit.

Ai ka një kontratë me Hamburgun deri në 2019 dhe mund të rinovojë kontratën deri më 2023 por është kurioz të shikojë progresin e skuadrës nën drejtimin e trajnerit Christian Titz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here