Pas shumë vitesh Pato takohet me Berlusconin!

Alexandre Pato është rikthyer në Milano për të takuar Silvio Berlusconin.

Ish-sulmuesi i Milanit, ka zhvilluar një bisedë miqësore me Berlusconin dhe Adriano Gallianin duke u kthyer shumë pas në kohë.

Pato gjatë viteve 2008-2013 kur ishte pjesë e Milanit shënoi 63 gola dhe fitoi Scudetto së bashku me Superkupën italiane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here