PSG gjen trajnerin e ri!

Paris Saint Germain duket se ka gjetur zëvëndësuesin e Enai Emery dhe ai duket se do të jetë trajneri aktual i Liverpool, Jurgen Klopp, raporton Le Parisien.

Gjermani i bashkohet grupit të Luis Enrique, Carlo Ancelotti dhe Antonio Conte ku të gjithë janë favoritë për të zënë vendin e Unai Emery i cili duket se do të shkarkohet në këtë fund të sezonit.

Megjithatë, Klopp ka një kontratë me Liverpool deri më 2022.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here