VIDEO: A do të jetë ky goli i vitit!?

Në ligën e dytë në Gjermani, në ndeshjen ndërmjet Sandhausen dhe Bochum, kemi parë një gol fantastik i cili mund të konkurojë për golin e vitit.

Manuel Stiefler në minutën e 18 e hapi rezultatin e ndeshjes me një gol të bukur, në stilin Ibrahimovic.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here