Maestro Cavani ka shënuar golin e vitit (VIDEO)

Përfaqësuesja e Uruguait po zhvillon ndeshjen miqësore ndaj Çekisë dhe është duke fituar me rezultatin 2-0.

Por Cavani me një gol fantastik duket se e ka shënuar golin e vitit.

Shikojeni:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here