Real Madrid po kërkon yllin e Manchester United!

Real Madrid duket se ka shtuar një emër më shumë në listën e transferimeve që janë duke e bërë gati për verës, sipas Sport bëhet fjalë për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford.

Los Merengues” kanë një kohë të gjatë që po përfliten për transferimin e një sulmuesi ku emrat më të shpeshtë kanë qenë Harry Kane dhe Robert Lewandowski.

Madrilenët duket se janë të impresiounuar nga shkathtësia e Rashford dhe e shohin 20 vjeçarin si objektiv të rëndësishëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here