Edhe një tjetër skuadër në garë për Neymar!

Neymar mesa duket do të jetë tema kryesore e kësaj vere në botën e futbollit.

Interesim ka shfaqur edhe Manchester City ku Pep Guardiola është i gatshëm të tejkalojë në çmim edhe Real Madridin vetëm për të bërë brazilianin për vete.

Neymar e di se për të konkuruar për Topin e Artë duhet të largohet nga Paris Saint Germain dhe në këtë rast Guardiola është i gatshëm që ti dhurojë PSG-së edhe Raheem Sterling për të marrë brazilianin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here