Real Madrid e shqetësuar për Iscon!

Real Madrid është e shqetësuar se Isco më shumë po kalon kohë duke u marrë me sipërmarrjet e biznesit sesa me futboll, raporton Diario Gol.

Raportimet thonë se lojtari i kombëtares spanjolle ka blerë prona dhe tani më shumë e shikon veten si një sipërmarrës, dhe tani hierarkia e Real Madridit është e shqetësuar sepse kjo sipërmarrje po ndikon në fushën e lojës.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here