Spektakël në Anfield: Legjendat e Liverpool dhe Bayern shënuan 10 gola (VIDEO)

Në këtë fundjavë të varfër futbollistike, futbollistët e Liverpoolit dhe Bayernit dhuruan spektakël.

Të dy skuadrat luajtën ndeshje humanitare dhe shënuan 10 gola duke përfunduar baraz, 5-5.

Legjendat e Liverpoolit në minutën e 17  kishin epërsi prej 3-0, mirëpo Bavarezët arritën të riktheheshin 3-4, kurse Roby Fauer shënoi nga pika e bardhë për 4-4. Në pjesën e dytë skuadrat shënuan vetëm nga një gol.

Xabi Alonso luajti për të dyja skuadrat nga një pjesë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here