Lajm i mirë për Argjentinën-Messi u stërvit me skuadrën

Ylli i Argjentinës, Lionel Messi, është stërvitur me skuadrën para ndeshjes miqësore me Spanjën.

Messi nuk luajti në ndeshjen kundër Italisë, për shkak të dhimbjeve në muskuj.

Ndeshja mes Spanjës dhe Argjentinës do të zhvillohet të martën.

Në këtë ndeshje do të mungojnë Angel Di Maria dhe Sergio Aguero, të cilët janë të lënduar.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here