100 milionë euro për Werner!

Liverpool është e gatshme që të ofrojë plot 100 milionë euro për sulmuesin e RB Leipzig Timo Werner, raporton Bild.

Jurgen Klopp po kërkon që të sjellë një tjetër sulmues në Anfield Road dhe ka renditur Werner si një prej objektivëve kryesorë.

Werner po konsideron një transferim të mundshëm nga Leipzig gjatë kësaj vere pasi është i frustruar me skuadrën e tij e cila gjendet në vendin e 6.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here