Dybala po kërkohet nga një skuadër e madhe spanjolle!

Problemet e fundit që ka shfaqur Paolo Dybala tek Juventus kanë bërë që shumë skuadra të mëdha evropiane të vihen në ndjekje të argjentinasit.

Dybala përflitej për një transferim të mundshëm tek Manchester United dhe Real Madrid mirëpo siç raporton Sport në garë fuqishëm ka hyrë edhe skuadra tjetër nga kryeqyteti spanjoll, Atletico Madrid.

Skuadra nga La Liga po përgatit një megaofertë prej 120 milionë eurosh për ta sjellë argjentinasin në kryeqytetin spanjoll.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here