Real Madrid nuk planifikon bisedime me Icardin!

Real Madrid nuk do të hapë bisedimet me Inter për Mauro Icardin për një transferim të mundshëm të italianit, raporton OK Diario.

Los Blancos janë të interesuar për Icardin por klubi madrilen refuzon që të hyjë në bisedime me gruan e tij dhe agjentin Wanda Nara.

Një arsye tjetër mund të jetë edhe Cristiano Ronaldo pasi mediat ditë më parë deklaruan se portugezi nuk dëshiron ta ketë në skuadër italianin pasiqë në vend të tij preferon Harry Kane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here