Angli-Itali (LIVE)

Në këto momenta po luhet ndeshja ndërmjet Anglisë dhe Italisë.

Ndeshjen Live në HD mund ta shikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here