Barcelona synon lojtarin e Manchester United!

Barcelona po bëhet gati për të bërë një ofertë për Luke Shaw duke parë ndodhitë e fundit që ndodhën mes lojtarit dhe Jose Mourinhos, sipas the Mirror.

Shaw dëshiron të largohet nga Manchester United pas grindjes me Jose Mourinho, ku lojtari ka një vit të mbetur në kontratë dhe Manchester United po mendon shitjen e tij.

Dhe Barcelona e cila është në treg për një tjetër mbrojtës të majtë e shohin Shaw si një vlerë potenciale, mirëpo për të arritur deri tek ai ata duhen që të mposhtin konkurencën e Chelsea dhe Arsenalit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here