Hazard i lumtur tek Chelsea!

Eden Hazard insiston se është i lumtur tek Chelsea dhe se nuk po mendon fare për të ardhmen në mes të spekulimeve që thonë se ai do të largohet në fund të këtij sezoni.

Lojtari i përfaqësueses belge po pëlqehet shumë nga Barcelona dhe Real Madrid por ai duket se është i fokusuar vetëm tek fundi i këtij sezoni me Chelsean dhe tek Kupa e BotësRusi gjatë kësaj vere.

Eden Hazard duket se nuk po e publikon por një lidhje me Real Madrid duket se ekziston pasi edhe babai i lojtarit e pranoi një gjë të tillë javë më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here