Ronaldo me notë shumë të dobët përballë Holandës!

Holanda mposhti 3-0 Portugalinë e Ronaldos i cili ishte i pafuqishëm për të mposhtur furinë e “tulipanëve”.

Ronaldo ishte inekzistent në fushën e lojës madje në minutën e 68’ u largua për t’u zëvendësuar me Joao Moutinho.

Nota e Ronaldos ishte 5.9 dhe ylli i Real Madridit nuk ishte fare në element në krahasim me formën që e kishte në ndeshjen me Egjiptin.

Ky nuk është lajm i mirë për Kampionët në fuqi të Europës, e cila në verë pritet të paraqitet në Botërorin që këtë vit do të mbahet në Rusi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here