Valverde pranon se Messi vuan nga një lëndim i lehtë!

Pasi pushoi në ndeshjet e Argjentinës, Leo Messi ka fillaur ditën e sotme stërvitjen normalisht me Barcelonën. 

Ai vuante nga një lëndim i vogël në kofshë dhe nuk dëshironte që dhimbja të merrtë përmasa më të mëdha dhe në klëtë mënyrë nuk rrezikoi. Në faqen zyrtare të klubit thuhet se ai është në gjendje të mirë fizike është stërvitur normalisht me skuadrën.

Madje dhe vetë Valverde tha: “Nuk është një lëndim i rëndë dhe nuk është shqetësues”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here