Allegri konfirmon: Chiellini dhe Cuadrado rikthehen kundër Milanit

Juventus ditëve në vijim do të ketë përballje të vështira kundër Milanit në kampionat dhe Realit në Ligën e Kampionëve.

Trajneri i Juves, Allegri ka dhënë lajme të mira për fansat e Juventusit në pres konferencën e sotme.

Allegri ka konfirmuar se Chiellini dhe Cuadrado do të jenë në skuadër për ndeshjen e nesërme kundër Milanit.

“Cuadrado do të jetë në dispozicion, por nuk do të fillojë nga minuta e parë. Chiellini është i përgatitur dhe do të fillojë nga minuta e parë. Për momentin nuk po mendoj për Realin, por vetëm për Milanin pasiqë synimi i jonë është Scudeto”, ka deklaruar Allegri.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here