Barcelona gjen një mbrojtës të ri!

Barcelona ka kontaktuar me me mbrojtësin e Toulouse, Issa Diop, për të shikuar planet e tij për të ardhmen, raporton Sport.

Diop është njëri prej mbrojtësve të ri që po vëzhgohet nga Barcelona për shkak të dyshimeve që kanë katalanasit për të ardhmen e Samuel Umtiti dhe Thomas Vermaelen.

21 vjeçari mendohet se mund të kushtojë diku rreth 25 milionë euro ndërsa Barcelona është duke vëzhguar dhe Dayot UpamecanoRB Leipzig dhe Thilo KehlerSchalke 04.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here