Lionel Messi e dëshiron këtë lojtar në Barcelonë!

Leo Messi e dëshiron në skuadër David Alaba.

David Alaba është pjesë e gjigantit gjerman, Bayern Munich, ndërsa ylli i Barcelonës e dëshiron atë në “Camp Nou” për sezonin e ardhshëm.

Diario Gol ka bërë të ditur që yllit argjentinas i pëlqen shumë loja e Alabas dhe i ka propozuar Barçës që ta transferojnë atë këtë verë.

Mbrojtësi austriak ka realiuzar 188 paraqitje me Bayernin dhe ka shënuar 15 gola.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here