Lojtari i PSG konfirmon largimin nga klubi parizien!

Paris Saint Germain duket se do të mbetet pa një lojtar të saj gjatë kësaj vere pasi ai ka vendosur që të largohet nga klubi i kryeqytetit spanjoll.

Bëhet fjalë për Hatem Ben Arfa i cili në llogarinë e tij në Instagram deklaroi: “Së shpejti aventura ime me PSG do të përfundojë por unë jam i lumtur që e kam veshur këtë fanelë”.

“Do të mbajë mend momente të paharrueshme me bashkëlojtarët e mi dhe gjithmonë do ti jem mirënjohës për mbështetjen e tyre ndaj meje”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here