Dybala gjen skuadrën e tij të re!

Sipas Don Balon e ardhmja e Paulo Dybalës do të jetë në Madrid, tek Atletico  Madrid.

Gjithashtu raportohet se palët kanë arritur edhe akordin për një kontratë 5-vjeçare dhe ylli argjentinas do të zëvendësojë francezin Griezmann, që është gjithmonë e më pranë Barcelonës.

Gjithçka nisi kur Paulo Dybala udhëtoi drejt Spanjës, ku diskutuan gjatë një dreke me Diego Simeonen, ku mendohet se u mbyllën detajet e fundit të marrëveshjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here