Juventus-Milan formacionet zyrtare

 Juventusi dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin italian.

Zonja e Vjetër është nikoqire e Rossonerëve në ndeshjen derbi të javës së 30-të në Serie A.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Juventus: Buffon; Barzagli, Benatia, Chiellini; Lichtsteiner, Khedira, Pjanic, Matuidi, Asamoah; Dybala, Higuain

Milan: Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Andre Silva, Calhanoglu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here