Ronaldo vendos veto për këtë lojtarë

Real Madrid po përgatitet për ndeshjen kundër Juventus në Ligën e Kampionëve.

Te Reali janë të përqendruar te mbrojtja e titullit në Ligën e Kampionëve, kurse “AS” shkruan se Zidane do të mbetet trajneri i Realit pa marrë parasyshë se si do të mbarojë sezoni.

Sipas “AS”, shumica e futbollistëve e dëshirojnë qëndrimin e tij.

Merkato e verës do të kryhet sipas planeve të francezit, në listën e dëshirave janë Hazard, Lewandowski dhe Alison.

Ronaldo ka vendosur veto për Harry Kane, pasiqë sipas tij ai do të përshtatej më mirë me Lewandowskin.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here