FOTO: Muriel festonte, por shikimi i Messit tregon se çfarë i priste

Futbollistët e Barcelonës arritën të shmangin humbjen kundër Sevillas në minutat e fundit të ndeshjes. 

Katalanasit ishin para humbjes së parë në La Liga këtë sezonë, mirëpo me anë të golave të Suarez dhe Messit në minutat e fundit të ndeshjes arritën ta barazojnë rezultatin 2-2.

Tifozët e Barcelonës besojnë se Muriel ka qenë fajtorë për zemërimin e Messit dhe rikthimin e rezultatit nga ana e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here