Lajme të mira për Zidane para ndeshjes me Juventus

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka marrë lajme të mira para ndeshjes me Juventusin.

Real Madrid të martën do të përballet me Juventusin në Ligën e Kampionëve.

Para kësaj ndeshjeje të rëndësishme, te Reali kanë ardhur lajme të mira. Isco dhe Ramos rikthehen në skuadër pas lëndimeve të lehta.

Zidane kundër Juventus do të ketë në dispozicion formacionin më të fortë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here