Manchester United do ta shesë Martial, për ta transferuar lojtarin e Realit!

Manchester United janë të gatshëm ta shesin Martial, për ta transferuar Gareth Bale.

Lajmin e ka bërë të ditur The Mirror.

Jose Mourinho nuk është i kënaqur me paraqitjet e 22 vjeçarit dhe është i gatshëm ta shesë atë. Skuadra më e interesuar për Martial është Juventus.

Paratë nga shitja e Martial, Manchester United do ti përdorë për transferimin e Gareth Bale.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here