Rikthehet sonte Champions League!

Sonte do luhen ndeshjet e para çerekfinale të Uefa Champions Legue. Dy takimet që do luhen janë: Juventus vs Real Madrid dhe Sevilla vs Bayern Munchen.

Vëmendja do jetë tek super ndeshja Juventus vs Real Madrid ku të dy ekipet synojnë fitoren, aq më tepër “zonja e vjetër” e cila luan në shtëpinë e saj.

Gjithçka mbetet për tu shijuar sonte. Spektakli fillon në 20:45.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here