Sevilla dhe Bayern shënojnë dy gola në 5 minuta (VIDEO)

Pas lojës taktike në minutat e para të ndeshjes futbollistët e Sevillas në rastin e tyre të parë e kanë çuar topin në rrjetë 1-0.

Në minutën e 32 Sarabija me një goditje precize e hapi rezultatin e ndeshjes 1-0.

Megjithatë Bavarezët e barazuan rezultatin 5 minuta më vonë me autogolin e Navas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here