“Me Messin në fushë gjithçka ndryshon!

Barcelona ka një fytyrë tjetër me Leo Messin në fushë.

Barcelona është një bishë tjetër me pleshtin të gatshëm për të luajtur. Këtë e dinë dhe vetë shokët e skuadrës së tij dhe është Jordi Alba ai i cili tregon vlerat për e argjentinasit për katalanasit.

“Ai u jep respekt rivalëve dhe neve na bën më të mirë. Me të ndryshon gjithçka”, ka thënë Alba.

“Shanset janë gjithmonë më të mëdha për të fituar kur Messi është në lojë”, shtoi ai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here