VIDEO: Bale nuk e festoi golin e Ronaldos

Përderisa stoli i Realit po gëzohej për epërsinë e tyre ndaj Juventusit në Torino, vetëm Gareth Bale ishte gjakftohtë gjatë golit të Ronaldos.

Wellsiani nuk festoi golat e Ronaldos dhe mediat spanjolle sot kanë shkruajtur se Bale dhe Ronaldo janë në konflikt dhe kjo është arsyeja e mos festimit të tij.

Cristiano Ronaldo ishte lojtari i ndeshjes me dy golat e shënuar dhe asistimin e tij për Marcelon në golin e tretë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here