Ylli i Real Madrid paralajmëron skuadrën madrilene!

Marco Asensio ka deklaruar se do të largohet nga Real Madrid në qoftë se Zinedine Zidane nuk fillon ta vërë në lojë që nga minuta e parë, raporton Don Balon.

Përfaqësuesi i kombëtares spanjolle dëshiron që ndeshjet më të rëndësishme të këtij sezoni ti startojë në fushë e jo nga stoli.

Në qoftë se Asensio do të mbahet në stol ai atëherë do të largohet nga kryeqyteti spanjoll ku të interesuara për të janë skuadrat e Manchester United, Chelsea, Liverpool dhe Paris Saint Germain.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here