Barcelona planifikon huazimin e lojtarit të Manchester United!

Barcelona gjatë kësaj vere do të synojë që të marrë në formë huazimi mbrojtësin e Manchester United, Luke Shaw, raporton The Sun.

Përfaqësuesi i kombëtares angleze nuk pëlqehet më nga trajneri Jose Mourinho dhe Barcelona beson se mund ta transferojë atë për një huazim një vjeçar.

Me transferimin e janarit prej 120 milionë eurosh të Coutinhos e ka vënë Barcelonën në një pozitë të vështirë pasi tani katalanasit po kërkojnë që të huazojnë lojtarë që të ulin shpenzimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here