E PABESUESHME: Cavani ka bërë huqjen e vitit (VIDEO)

Mbrëm PSG luajti baraz me Saint Etiene 1-1, kurse tragjiku i ndeshjes ishte Edinson Cavani me huqjen e tij.

Uruguaiani në minutën e 76 u gjend i vetëm para portës dhe nuk arriti ta çojë topin në rrjetë.

Cavani është golashënuesi më i mirë në historinë e PSG, por kjo është me të vërtetë e pabesueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here